Черговий будівельний скандал у Київі. Інвестори звинувачують державну компанію

Черговий будівельний скандал. 3 роки тому люди віддали гроші за квартири, яких не збудували й досі. На цей раз інвестори звинувачують державну фірму. Вони вийшли із пікетом до стін мерії.

Стурбовані інвестори зранку пікетували міську адміністрацію. Розповідають, що до цього пройшли спілкування з керівництвом «Житлоінбуду». Втім, очікуваного результату не отримали. Всі сподівання покладають на нову столичну владу. Бо будівельна компанія - державна. Однак до вкладників міські чиновники не вийшли.

Сергій Фурс, інвестор: «Ніхто з представників Київміськадміністрації з нами не порозмовляв - потім просто вони забрали наші документи в руки, канцелярія, тому що воно не влазило в поштову скриньку».

Колективна скарга на компанію-порушника складається зі 170 аркушів. Там викладено усі подробиці справи. Сергій - один з інвесторів - розповідає, що заради того, щоб придбати нову двокімнатну квартиру на Васильківській був змушений продати житло у центрі Києва. За нове помешкання, каже, віддав усю суму одразу.

Сергій, інвестор: «Я продал в центре города квартиру: в светлую, со всеми налогами - все вложил сюда. ? теперь получается, мы бесправные люди, что происходит, мы понять не можем».

Вкладники розповідають, щоб не роздмухувати занепокоєння у киян, на будівельний майданчик час від часу приїжджали вантажівки. Втім, серйозних будівельних робіт не проводили.

З моменту підписання договору інвесторами пройшло вже 3 роки, за цей період на будмайданчику нічого не побудували. В «Житлоінбуді» пояснюють, що затягування відбувається через підготовку проектної документації.

Від офіційних коментарів керівництво будівельної компанії категорично відмовляється. Люди кажуть, що деякі представники «Житлоінбуду» вже пропонували їм забрати свої кошти. Однак кияни переконують, що сьогодні цих грошей на придбання житла вже не вистачить. І вимагають від офіційних осіб роз’яснити причини виникнення конфлікту.

Владислава Гончаревська, інвестор: «Когда ми заключали договор, нам показывали план этой площадки и говорили, что нет проблем, землеотвод есть, все хорошо. Значит, сегодня здесь перед мэрией ми выяснили, что 4 га, которые были под наш дом на самом деле «Житлоинбуд» не переданы».

Тому шукати правди пікетувальники вирішили під стінами Управління державної охорони. Мовляв, саме цій державній структурі належить будівельна компанія. Тут з інвесторами спілкувався представник управління Сергій Кузнєцов. Він вислухав людей і пообіцяв у 10-денний термін з’ясувати обставини справи.

Сергій Кузнєцов, представник управління державної охорони: «Те, що я зможу до того часу - я розповім вам телефоном, а потім далі будемо розбиратися».

Серед імовірних причин затягування будівництва самі інвестори називають подорожчання житла в цьому районі. Адже поруч із ділянкою, де має з’явитися багатоповерхівка, будується станція метро. Відповідно після її відкриття квадратний метр тут буде коштувати значно вище, аніж 3 тисячі гривень, як це обійшлося інвесторам 3 роки тому.

Автор - Анастасія Гонтар, Віктор Карпенко,
?сточник - “НТН”
http://agent.ua

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати Версия для печати
 Опубликовано на сайте 31.05.2006 в разделах: Кредиты на жилье, Все новости, Строительство   2,957 Просмотров ]

Реклама:

Еще в разделе:
« ?нвесторы будьте внимательны - НБУ решил ликвидировать Киевский универсальный банк
Определены средние ставки по ипотеке в Киеве »

 Оставьте свой комментарий:

          Подписаться на комментарии Подписаться на новые комментарии
Последние комментарии:
  Белла Такер: Здравствуйте, Получить кредит сейчас, я рад сообщить вам, что ваши деньги заботы...
  Белла Такер: Прямой кредит от Беллы займа компании Такер Это финансовый рекламе , Вы ищетепод...
  Mr Jimmy Peters: Вы ищете бизнес-кредит, личного кредита, ипотечного кредита, студенческих кредито...
  Chris Barry: Вы в любом виде финансовых трудностей? Нужно ли вам кредита очистить ваши долги? В...
  ?ванна: Скажите пожалуйста где можно найти такой фонд в Одессе?...
  Яна: Здравствуйте!Мне срочно нужен займ в сумме 50000 грн под расписку либо заключение до...
  Яна: Р.S. мой т. +380988275639...
  Яна: Здравствуйте! Мне срочно нужен займ в размере 50000 грн под любой процент без залога....
  МАР?НА: СРОЧНО НУЖЕН ЗАЙМ НА СУММУ 15000 НА РОЗВ?ТЕЕ СОБСТВЕННОГО Б?ЗНЕСА ПОД ВАШ ПРОЦЕНТ ? ...
  Johnson Lee Finance: Вам нужен простой кредит, чтобы погасить ваши счета, если да, напишите нам через?: j...

Последние новости:
 • Где в Украине брать кредиты онлайн: рейтинг и сравнение платформ
 • ?потечная коррупция в законе
 • Дети банкирам не помеха
 • Украинские банки возобновили кредитование
 • Просроченных кредитов стало больше

 • Читайте также:
 • В Европе ипотечный кредит может получить даже пенсионер
 • Зустріч керівництва ДІУ та представників банків
 • Кредит на иллюзию - экономия $6 в месяц ведет к потере $120 тысяч за 10 лет
 • Государственное ипотечное учреждение увеличило прибыль в 124 раза
 • ?потечные кредиты подешевеют максимум на 0,5%