Півмільйона українців заклали своє майно

Понад 497 тис. українців зареєстрували в нотаріусів договори застави свого рухомого й нерухомого майна для отримання позик в 2007 році. Про це сказано у повідомленні прес-служби Міністерства юстиції, інформують Українські новини.
За словами міністра юстиції Миколи Оніщука, в 2007 році нотаріуси оформили понад 229 тис. договори застав майна (позики, які забезпечуються майном або коштовностями) і понад 267 тис. іпотечні договори (позички, які надаються банками під заставу нерухомості: землі, виробничих і житлових будинків, споруджень).
Найбільшою популярністю, за словами Оніщука, користувалися позички у формі іпотечних кредитів - під заставу квартир і житлових будинків.
Протягом 2007 року таких кредитів було видано майже 216 тис.
Крім того, розповсюдженим різновидом позик в Україні була застава транспортних засобів.
В 2007 році нотаріуси оформили понад 201 тис. таких договорів.
Протягом минулого року також було зареєстровано понад 20 тис. іпотечних договорів, які оформлялися під заставу земельних ділянок, морських або повітряних суден, а також 9 тис. договорів під заставу різноманітних товарів.
Найменш популярна форма отримання позик в 2007 році - застава садиб.
Протягом минулого року лише 780 осіб звернулися у банківські установи для одержання іпотечних кредитів шляхом застави цього різновиду нерухомого майна.
Беззаперечним лідером за кількістю оформлених позик, за словами міністра, - Київ.
Так, із січня по грудень 2007 року в столиці було нотаріально засвідчено понад 76 тис. фактів застави, що становить 15% від всіх торішніх договорів, які засвідчували факт застави.
З них майже 31,5 тис. іпотечних договорів й 44,5 тис. договорів застави.
Крім того, серед лідерів за кількістю укладених іпотечних договорів - Донецька, Дніпропетровська, Одеська й Харківська області.
Тут протягом 2007 року було нотаріально засвідчено відповідно понад 21, 19, 18, 17 тис. договорів, а також по 11 тис. - у Запорізькій і Харківській областях.
В інших областях таких договорів було оформлено в середньому 4-6 тис. у кожній.
Договори застави найчастіше реєструвалися в Донецькій, Дніпропетровській, Харківській і Запорізькій областях - відповідно понад 25, 20, 13 й 10 тис. договори.
В інших областях - 5-9 тис. договорів у кожній.
Найменше майна оформлялося в заставу в 2007 році у Волинській, Тернопільській, Херсонській, Рівненській, Київській областях й у Криму.
Зокрема, у Волинській та Тернопільській областях протягом минулого року було оформлено по 3,5 тис. іпотечних договорів, що є найнижчим показником у країні, а договорів застави найменше - близько 3 тис. - було зареєстровано у Волинській, Херсонській, Рівненській, Київській областях та Криму.
Джерело - http://www.pravda.com.ua




[


Реклама:
Еще в разделе:
« IFC організувала зустріч ДІУ з Російською АІЖК з метою обміну досвідом в сфері розвитку іпотечних ринків Росії та України
В Житомире разоблачена незаконная деятельность четырех кредитных мошенников »
Оставьте свой комментарий:

Последние комментарии:
Белла Такер: Здравствуйте, Получить кредит сейчас, я рад сообщить вам, что ваши деньги заботы...
Белла Такер: Прямой кредит от Беллы займа компании Такер Это финансовый рекламе , Вы ищетепод...
Mr Jimmy Peters: Вы ищете бизнес-кредит, личного кредита, ипотечного кредита, студенческих кредито...
Chris Barry: Вы в любом виде финансовых трудностей? Нужно ли вам кредита очистить ваши долги? В...
?ванна: Скажите пожалуйста где можно найти такой фонд в Одессе?...
Яна: Здравствуйте!Мне срочно нужен займ в сумме 50000 грн под расписку либо заключение до...
Яна: Р.S. мой т. +380988275639...
Яна: Здравствуйте! Мне срочно нужен займ в размере 50000 грн под любой процент без залога....
МАР?НА: СРОЧНО НУЖЕН ЗАЙМ НА СУММУ 15000 НА РОЗВ?ТЕЕ СОБСТВЕННОГО Б?ЗНЕСА ПОД ВАШ ПРОЦЕНТ ? ...
Johnson Lee Finance: Вам нужен простой кредит, чтобы погасить ваши счета, если да, напишите нам через?: j...
Последние новости:
Где в Украине брать кредиты онлайн: рейтинг и сравнение платформ ?потечная коррупция в законе Дети банкирам не помеха Украинские банки возобновили кредитование Просроченных кредитов стало больше
Читайте также:
В Европе ипотечный кредит может получить даже пенсионер Коллекторская деятельность в Украине: методы работы Кредиты на жилье от Г?У: требования не изменились Расторгнуть кредитный договор можно, но придется смириться с потерей некоторой суммы В России растет количество выставленных на продажу квартир находящихся в залоге у банков