В Житомире процветает мошенничество с кредитами

В Житомире процветает мошенничество с кредитамиСьогодні усім відомо, що отримати кредит – не проблема. І необхідно для цього мінімум документів. Саме цим і користуються шахраї. Механізмів скоєння шахрайських дій простий – від підробки необхідних для отримання кредиту документів (довідок з місця роботи, про доходи, паспортів тощо) до банального обману, тобто коли вас просять отримати кредит для сторонньої особи, обіцяючи при цьому винагороду.

До одного з відділень “Приватбанку” м. Бердичева завітала 20-річна мешканка райцентру, яка скориставшись загубленим два роки тому паспортом іншої громадянки України, отримала кредит в сумі понад 3 тисяч гривень.

До мешканки Житомира звернулась її знайома та попросила оформити для неї кредит, мотивуючи тим, що сама вона є громадянкою іншої держави, тому не може цього зробити. Водночас знайома запевнила, що вже через тиждень сама розрахується по кредиту і ніяких проблем не буде. Звичайно, ніяких розрахунків здійснено не було, а особа на яку оформлено такий кредит, зобов’язана сама за нього розраховуватись.

Двоє жителів Овруцького району надали до відділення „Приватбанку”, що у райцентрі, ксерокопії документів та на їх підставі отримали кредит нібито для придбання комп’ютерної техніки. Сума запозичення складає майже 5 тисяч гривень. Лише згодом працівники міліції з’ясували, що документи підроблені.

Поряд з індивідуальними шахрайствами у кредитній сфері виникли й колективні. Ними займаються, як правило, різноманітні кредитні спілки сумнівного походження. І гіркий досвід фінансових пірамід АО “МММ” та нещодавньої “Еліта Центр”, на жаль, для багатьох громадян не стає пересторогою.

У минулому році в Житомирі діяло декілька таких кредитних спілок.

До офісу однієї з них, що тимчасово облаштувався в орендованій кімнаті профполіклініки по вулиці Котовського, звернувся житомирянин, аби отримати кошти для покупки автомобіля. Спокусившись на вигідні умови отримання кредиту, звичайно ж за словами консультантів спілки, чоловік сплатив першочерговий внесок в сумі 5 тисяч гривень. За умовами договору через місяць необхідна для купівлі авто сума грошей повинна була бути перерахована на рахунок автосалону. Однак, ні у вказаний термін, ні до сьогодні гроші на рахунок так і не надійшли.

Повернути вкладені гроші у такому випадку зовсім не просто. Такі фірми, як правило, працюють всього декілька місяців, консультантами є наймані працівники – найчастіше місцеві молоді дівчата, які володіють мінімальною інформацією щодо діяльності спілки. У даному випадку засновниками кредитної спілки, що мала розгалужену мережу філіалів по всій Україні, виявились мешканці м. Києва.

У будь-якому разі при оформленні кредиту не слід поспішати з вибором кредитно-банківської установи. Прислухайтесь до порад компетентних або досвідчених у цій справі осіб. При отриманні кредиту не розраховуйте на занадто вигідні умови. Безплатний сир, як відомо, буває лише в мишоловці. Тому краще довіряйте банкам з надійною репутацією, ніж щойно утвореним сумнівним спілкам.

Крім того, пам’ятайте, що будь-який кредит, оформлений на Ваше ім’я саме Вам і доведеться сплачувати. Ні в якому разі не погоджуйтесь на спокусливі пропозиції отримати для сторонньої особи кредит. Уважно ставтесь до будь-яких випадків зникнення, викрадення Ваших особистих документів. Відразу повідомте про це до органів внутрішніх справ.

Джерело - http://zhzh.info

  Обсудить на форуме Обсудить на форуме  Подписаться на рассылку Подписаться на рассылку  Добавить свою новость Добавить новость Версия для печати Версия для печати
 Опубликовано на сайте 24.07.2008 в разделах: Все новости, Потребительское кредитование, Мошенничество   4,251 Просмотров ]

Реклама:

Еще в разделе:
« Объем ипотечных кредитов в АКБ “Форум” превысил 550 млн. грн.
Как банки заманивают автолюбителей »

 Оставьте свой комментарий:

          Подписаться на комментарии Подписаться на новые комментарии
Последние комментарии:
  Белла Такер: Здравствуйте, Получить кредит сейчас, я рад сообщить вам, что ваши деньги заботы...
  Белла Такер: Прямой кредит от Беллы займа компании Такер Это финансовый рекламе , Вы ищетепод...
  Mr Jimmy Peters: Вы ищете бизнес-кредит, личного кредита, ипотечного кредита, студенческих кредито...
  Chris Barry: Вы в любом виде финансовых трудностей? Нужно ли вам кредита очистить ваши долги? В...
  ?ванна: Скажите пожалуйста где можно найти такой фонд в Одессе?...
  Яна: Здравствуйте!Мне срочно нужен займ в сумме 50000 грн под расписку либо заключение до...
  Яна: Р.S. мой т. +380988275639...
  Яна: Здравствуйте! Мне срочно нужен займ в размере 50000 грн под любой процент без залога....
  МАР?НА: СРОЧНО НУЖЕН ЗАЙМ НА СУММУ 15000 НА РОЗВ?ТЕЕ СОБСТВЕННОГО Б?ЗНЕСА ПОД ВАШ ПРОЦЕНТ ? ...
  Johnson Lee Finance: Вам нужен простой кредит, чтобы погасить ваши счета, если да, напишите нам через?: j...

Последние новости:
 • Где в Украине брать кредиты онлайн: рейтинг и сравнение платформ
 • ?потечная коррупция в законе
 • Дети банкирам не помеха
 • Украинские банки возобновили кредитование
 • Просроченных кредитов стало больше

 • Читайте также:
 • Справка о доходах с места работы - далеко не единственный способ подтвердить свою платежеспособность перед банком
 • ?потечный кредит в Райффайзен Банке Аваль — за 48 часов!
 • Кредит на финансовой безграмотности
 • Заемщики уже не вернули банкам 600 млн грн. что будет с ценами на жилье и кредитными ставками?
 • НБУ с 23 сентября будет продавать валюту для выполнения обязательств физлицами по кредитным линиям